AİLELER REFERANSI

Bizleri tercih ederek referanslarını paylaşan ailelerimize teşekkür ederiz.

Greenwood Camp Ailesi olarak kuruluşumuzdan bu yana bir çok kamp ve eğitim faaliyeti gerçekleştirdik. Yaptığımız faaliyetlerimizde hiç bir zaman heyecanımızı kaybetmedik, tecrübemizi ise organzasyonlarımıza yansıtma fırsatı bulduk. Bizleri tercih ederek referanslarını paylaşan ailelerimize teşekkür ederiz.

 • ELENA SCHILLER

  Thank you for placing Vincent to the summer camp and having Vincent in the wonderful Camp! He enjoyed the time and the teachers! Thank you once again and have a great rest of the summer!

 • DEBBIE L. SAINTE-ROSE

  I just wanted to let you know that we have moved to Belgium. This is a long overdue thank you for last year's summer camp experience. Camille and Deven have fond memories of the their time at the camp. I am so sorry that we discovered it during our last summer in Turkey. This was the perfect camp for my children because they were introduced to so many different sports and outdoor activities in their native tongue of English. They were surrounded by peers of the same age and were able to communicate with them since there were no language barriers. Keep up the good work. You are providing a good service to the children of Turkey and the expatriate children living there too. Most sincerely

 • ANGELA CERUTA

  Dear all, The summer camp experience was fabulous, Radu enjoyed it very much and we are looking forward to repeating it next year.

 • ÜLKÜ KÖSE

  Pedagogumuzun önerisiyle oğlum 10 yaşında Greenwood'la tanıştı. Böylelikle biz de tanışmış olduk. 2 yaşından beri yaz-kış anaokuluna, sonra ilkokula, her yaz yaz okuluna, her kış kış okuluna giden oğlum en çok bu yaz gittiği Greenwood’tan çok memnun kaldı. Anlattıkları sayesinde ben de çok memnun kaldım doğal olarak, aklım hiç kalmadı, yeri hiç görmemiş olmama rağmen çok rahat gönderdim. İlk defa tanıştığı tenis ve binicilikte de çok mutlu oldu. Kendisine güveninin bu yaz Greenwood’ta geliştiğini çok iyi bir şekilde gözlemledik. Sonrasında verilen geri bildirimde de bunu teyit etmiş olduk. Çocuklarımıza farklı şeyler göstermek ve elimizden geldiği kadar bunu yaparak gelişmeleri konusunda kendilerini geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu anlamda Greenwood benim için gerçekten güzel bir başlangıç oldu. Henüz deneyimlememekle birlikte yurt dışı seyahat seçenekleri de hem çocuklar için hem de çalışan anne babalar için büyük fırsat. Greenwood personelinin çocuklarla birebir ilgilenmeleri, sevgi dolu olmaları, veli iletişiminde desteklerinin kalitesi çok iyi, tüm Greenwood ailesine sonsuz teşekkür ederim.. Sık sık görüşeceğimize emin olabilirsiniz..

 • AYŞEGÜL ALBAYRAK

  Merhabalar, Öncelikle Gökhan Bey ve Nergis Hanım sizlerle tanışmak ve böyle eğlenceli, öğretici, bir o kadar da atmosferi güzel bir mekanda programa dahil olmak beni ve Can'ımı çok mutlu etti. 2013 yılında bir dönem katıldığımız programa bu sene kısmetse Bostancı'dan iki dönem geleceğiz:) Can'ın olumlu geri dönüşlerinden, özgüvenine katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim... Candan sevgiler:))

 • ECE AKAN ( CAN ve Efe AKAN'ın ANNESİ)

  Greenwood Camp Yetkilileri; İlk 2010-2011 dönemindeki Yaz Okuluna ikiz oğullarım Can ve Efe katılmışlardı. 2 sene üst üste katıldık. Greenwood çalışanları ve yöneticilerinin uyumu ile çok güzel yaz geçirdiler. Kampta farklı spor dalları öğrendiler. Hatta şu anda burada öğrendikleri sporların turnuvalarına katılıyorlar. Oğlum burada ilk defa tanıştığı okçuluk sporunu çok sevdi ve ilerletti. Eğitmen çeşitliliği, anlayışı ve profesyonelliği çok güzel. Kamp bitimindeki verilen geri bildirim " Benim çocuğumu tam tanımışlar" dedirtecek şekilde hazırlanmıştı. Emeklerinize, çalışmalarınıza sağlık. Her şey için teşekkürlerimle.

 • PELİN GÖKÇELİK

  Merhabalar, Gökberk geçirdiği iki haftayı dilinden düşürmüyor. Geri bildirim ve assessment çalışması için teşekkür ederiz. Biz de kampın,gelişimine pozitif etkisi olduğunu görmekten memnunuz.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • NESLİHAN ALANKUŞ

  Değerli geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Alp'de son derece keyif almış. Sevgilerimizle.

 • BERNA GEDİK

  Merhaba, Bu kıymetli değerlendirme için çok teşekkür ederiz. Gelecek yaz görüşmek üzere, selamlar.

 • YUDUM AKYIL

  Değerlendirme ve geri bildirimi için teşekkür ederiz. Meslek olarak da ilgilendiğim için büyük bir emek vermişsiniz.

 • SEMRA BAYRAKTAROĞLU

  Dikkatli ve yerinde bir raporlama yapıldığını gözlemledim. Tebrikler Greenwood ve teşekkür ederim. Selamlar.

 • YİĞİT VE GÜLGÜN

  Sevgili Summercamp ekibi değerli değerlendirmeleriniz, ilginiz ve çocuklara gösterdiğiniz hoşgörünüz için sonsuz teşekkürler.. Görüşmek üzere , Sevgilerimizle,

 • NEVRA ÖZHATAY

  Merhaba, Greenwood’a Yasemin ile ilgili assessmentları için çok teşekkür etmek isterim. Bugüne kadar böylesini almadığımız bize çok faydalı olacak bir geri bildirim. Sizler ile paylaşmak ve konular üzerinde çalışmak için görüşmek isterim. Yeni okul yılımız hayırlı olsun. Sevgilerimle

 • LALE SÜRMEN ARAN

  Sevgili Nergis Hanım, Anadolu yakasında oturmamıza ve 2012 senesi yazında Fatih Sultan Mehmet köprüsünde yapılan çalışma dolayısıyla cehenneme dönen Istanbul trafiğine rağmen hakkınızda okuduklarım ve sizi ziyaretim sonrasında edindiğim olumlu fikirden dolayı 5 yaşındaki oğlumu 3 dönem yaz kampınıza yazdırdım ve gün kaçırmadan getirdim. İyiki yapmışım. Çocuğuma hiçbir suni ortamda verilemeyecek bir özgüven, başarı için motivasyon, ve sağlıklı bir sosyal ortam sağladı kampınız.Oğlum ana sınıfına başlarken yaz aylarında sizlerden edindiği formasyonun da yardımıyla kolayca yeni okul ve arkadaş ortamına uyum sağladı. Hatta okula gittiği ikinci gün arabadan indi ve sizin gelmenize gerek yok, ben kendim giderim dedi ve bu alışkanlık ve özgüven devam da etti.Tek üzüntüm o zaman 3 yaşında olan oğlumu kampa kabul etmeyişiniz:( Oğullarım 2013 senesi yazında abi - kardeş kampınızda olacaklardır. Hevesle bekliyoruz. Size ve tüm Greenwood ailesine candan teşekkür ve sevgilerimle

 • SUZAN ARDİTİ

  Büyük oğlum 3 kere, küçük oğlum da iki kere yaz ve kış kamplarında Greenwood ailesinin bir bireyi olma zevkini tatttılar. İkisi de son derece olumlu deneyimler yaşayarak ve olgunlaşarak döndüler. Gökhan Bey ve ekibinin kampçılara verdiği değerler sayesinde kendine olan güvenleri gelişti. Her geçen yıl yapılan yenilikler sayesinde kampın sunduklarının gelişimi bizi memnun etti.Tüm emeklerinden dolayı tüm ekibe çok teşekkür ediyoruz.

 • ADNAN SALİHOĞLU

  Sevgili Nergis Hn.,Bildiniz gibi,2007 yılından bu yana oğlum Greenwood’un her yıl düzenlediği kamplara katıldı.Yapılan çalışmalardan ve geri dönüşlerden çok memnun kaldık. Kamp deneyimlerinin onun gelişimine olumlu yönde katkısını olduğunu gözlemledik. Yeni arkadaşlıklar kurmuş ve sorumluluk duygusu artmıştı idi. 2013 yılında da İsviçre Kayak Kampına katıldı ve çok eğlenmiş bir şekilde döndü. Tüm kamp programlarınızı severek takip ediyoruz. Tüm ekibe teşekkür ederim. Sevgilerimle.

 • İDİL SAİT

  Sevgili Greenwood ekibi, Cok mutluyum ki Eren'in yaz okulu olarak Greenwood'u seçmişiz. Hem programı çok yönlüydü, hem eğitimciler harikaydi. Greenwood'ta programın içeriğinin ve çocuklara yaklasımın cok benzersiz olduğu görüşündeyim. Maalesef ülkemiz genelinde cocuklara karşı çok aşırı korumacı bir tutum var. Halbuki sizin yaklasımınızla yetişen çocukların çok daha özgüvenli, özgür, mutlu ve yaratıcı olacağı görüşündeyim. Bunun yanısıra bu kadar çok yönlü ve zorlayıcı bir program deneyimi yasamanın Eren'in özgüveni, vücut koordinasyonu, problem çözme yetenegi açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Inanın iki hafta gibi kısa bir zaman diliminin sonunda bile Eren'in özellikle özgüven, cesaret, spora ilgi ve vücut koordinasyonu ve gücü açısından aşama kaydettiğini gözlemledik. Ayrıca böyle zengin bir programın Eren'in hobi seçiminde de yönlendirici olacağına inanıyorum. Eren'in tekrar aynı keyfi yaşaması, bizlerin de veli olarak ondaki gelişmeleri gözlemleyerek aynı tadı almamız için bir sene daha zor bekleyeceğiz dersem abartmış olmam. Herşey için çok teşekkürler.

 • KERİM L.GÜVENİLİR

  Sevgili Greenwood Ekibi; Öncelikle böylesi bir organizasyonu hakkıyla gerçekleştirmenizden ötürü sizleri tebrik ediyorum. 2012 yılında 1 dönem kampa katılmış olan oğlumuz Mehmet’in 15 gün boyunca çok keyifli ve verimli bir kamp dönemi geçirdi. Kendisinin alerjisi olmasından dolayı başta Gökhan Bey olmak üzere tüm ekibin göstermiş olduğu hassasiyet bizleri çok çok mutlu etti. Günümüzde her şeyin elektronikleştiği bir ortamda doğayı, sporu ve dostluğu öğreten böylesine kampların çocuklarımızın gelişiminde büyük katkısı olacağına inanıyorum. Ve Greenwood’u seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi yaşayarak gördük. 2013 yılında ve ilerleyen yıllarda da tekrar tekrar görüşmek üzere…

 • BERİL MİTRANİ

  Geçen sene arkadaş tavsiyesi üzerine Greenwood Yaz Kampina yazıldık, kızım (Belin) 6 yaşında idi. O kadar mutlu geliyordu ki toplam 3 dönem devam ettik. Spor aktiviteleriyle fiziksel gelişimine yardımcı olan kamp ayrıca dayanışma, arkadaşlık, aidiyet gibi çocukların özellikle bu yaşlardaki duygusal gelişimine katkıda bulundu. Bununla beraber doğa sevgisi ve bilgisi kazandırdı. 3. Dönemin sonunda ağlayarak ayrıldık. Bir uzun kış önümüzdeki senenin Greenwood planlarını yaparak (özellile kızım tarafindan) geçti. Bu sene Belin artik 7 yaşında, fiziksel açıdan her şeyi yapabilme ve anlayabilme kapasitesi arttı ve biz yine Greenwood Summer Camp’a yazıldık. Kızımın ve diğer çocukların o ilk günkü sevinç ve heyecanını, mutluluklarını görseydiniz. Bu sene ilk seneden farklı olarak Native Speaker bir leader’ımız da vardı ve bu bizi ayrıca memnun etti. Benim çocuk yetistirme de çok basit prensiplerim var, kendisine güvensin, başkalarına saygılı olsun ve doğayı sevsin. Greenwood Summer Camp tam olarak da bunları veriyor. Bu vesile ile basta Gokhan Bey, Nergis Hanım’a ve tüm Greenwood ekibine çok tesekkür ederim.

 • SEVHAN GÖK KAHYA

  Sevgili Nergis Hanım, Oğlumuz bu yaz ikinci kez Greenwood Yaz Kampına katıldı. Zaten bütün kış dilinden de düşmedi... Yaz kampındaki aktiviteler ve kısa sürede edindiği arkadaşlar onu çok etkiledi. Birden fazla spor dalıyla tanışmış olması ve yapmış olduğu aktiviteler kendisine olan güvenini arttırdı. Yaz okulu sonrası gittiğimiz tatilde otelin mini golf turnuvasına bile katıldı. Şimdiden önümüzdeki yaz tatili planlamasını Greenwood’a göre yapıyor. Tüm ekibinize hem profesyonel hem de samimi çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yaza görüşmek üzere. Sevgiler.

 • SEÇİL USLU

  Tüm Türkiyedeki en iyi yaz okulu bence Greenwood. Oğlumun şarkılar söyleyerek okula gidip gece yatana kadar o gün yaptıklarını anlattığını ilk kez görüyorum. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.Sevgiler.

 • AZRA BAYRAKTAR

  Birkaç kez sözlü olarak dile getirdiğim memnuniyetimi bir kez de yazılı bildirmek istedim. Bu seneki yaz kampının ilk dönem ögrencisi idi kizim Beyza. Cok memnun kaldik ve cok eğlendi. Çocuklara doğa sevgisini aşılama, outdoor etkinlikleri (özellikle ip köprü ve ip merdivene tırmanma ve çadır önünde ateşte puding pişirmeleri) çok değişik ve keyifli anılar oldu onlar için. Özellikle sizin ve ekibin diğer üyelerinin özenli takiplerine tesekkür ederiz. Umarız başka aktivitelerinizde de buluşabiliriz. Teşekkürler.

 • GÜLAY ERMAN

  Gerçekten kamptan çok memnun kaldık. Tatile gidecek olmamıza rağmen Ezgi bir hafta daha gitmek istediğini söyledi. Sizlere teşekkür ediyorum. Ezgi'yi gerçekten gözlemleyerek yazdığınız rapor da tam olarak onu anlatıyordu. Önümüzdeki kış mevsimi kayak kampı ile ilgili sizden haber bekleyeceğiz.Yaz kampına ise Ezgi katılmak istediğini belirtti. Sizleri tanımak güzeldi.Nergis Hanim,Gökhan Bey ve tüm ekibe kalpten teşekkür ediyorum, hep aynı şevkle devam etmenizi diliyorum. Görüşmek üzere. Sevgiler...

 • BANU KOKER

  Nehir ilk defa okul dışındaki bir faaliyete bu kadar heyecan ve istekle katıldı. Greenwood'ta bizi özellikle çeken şey, Nehir'in bugüne kadar denemedigi çok çeşitli branşları deneme fırsatı yakalaması oldu. Hatta çok korktuğu atlara bile binme cesaretini göstermesi onun adına önemli bir adımdı. Hem grup liderleriyle hem de grup arkadaşlarıyla çok kısa sürede kaynaştı. Bu tür aktivitelere çok rezistans göstermesine rağmen Greenwood'a 2. dönem de katıldı. Bu sayede hala zaman zaman evimiz Greenwood kampçılarının slogan ve sarkılarıyla çınlıyor...

 • ERSİN PEYA

  Sevgili Greenwood yetkilisi ve değerli çalışanları,Bu tür bir rapor almayı ( olumlu ya da olumsuz ) beklemiyordum dolayısı ile yapılan gözlemlerin bu şekilde değerlendirilerek bize bildirmiş olmanız çok hoşumuza gitti tek başına bu raporlama bile sizleri değerlendirme adına oldukça olumlu, Ipek'in durumuna gelince acıkçası olumsuz bir değerlendirme yapmadı, zevkle ve istekle katıldı, eğlendigi ve iyi zaman geçirdiğini söylüyordu. Ilginize teşekkür eder calışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dileriz.Tekrar görüşmek dileği ile ...

 • PINAR GEN

  Emir Gen, oğlum 7 yaşında. Tatilde 10 gunluk programa katıldı. Çok eğlendi, okçuluk, golf gibi sporlarla ilk defa tanışmış oldu, büyük keyif aldı. Ilerde sörf yapmak istiyor. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • KAYHAN AYDIN

  Oğlum Can Aydın (27 Haziran-8 Temmuz) tarihleri arasındaki kampınıza katıldı. Kendisinden çok olumlu geri dönüşler aldık. Teşekkür ederiz. Önümüzdeki sene gece konaklamalı programınız olursa göndermeyi düşünüyoruz.

 • NESLİHAN KORKMAZ

  Oğlum Kerem Doruk 8 yaşında ve yaz okulunuzda vücut fonksiyonlarını , vücut dilini kullanmayı ve kendine olan güvenini daha fazla geliştirdi. Ben çocuk doktoru bir anne olarak birçok aileye kendi çocuğumdaki pozitif değişiklikleri çok rahatlıkla ifade edebildim .Bu kış programlarınızı merakla bekliyoruz.Ayrıca değerlendirme yazınızda Kerem ile ilgili yazan bilgiler konusunda sizinle ayni fikirdeyiz her şey için teşekkürler en kısa zamanda görüşmek üzere.

 • AYLİN MİTRANİ

  Ikinci sene velisi olarak Noa adina sizlere herşey için çok teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel bir ortam yaratıyor olmalısınız ki Noa 3. dönem de gelmek istedi.Hepinize gösterdiginiz emek için çok tesekkürkler, umarız seneye de beraber oluruz. Adalar’a gittiğimiz için dönüşte keşke biraz daha olsa diye rica ettim. Ancak bayram ve okulların açılması dolayısıyla mümkün değilmiş. Seneye yine göndermeyi düşünüyoruz. Ayrıca bize gönderilen ölçme ve değerlendirme envanterini de çok beğendik.

 • ELİF NARİN

  Sevgili Gökhan Bey ve Nergis Hanim, Oğlum Ege Narin'in bu sene 3 dönem devam ettiği yaz okulunuzda hem pek çok şey oğrendiğni hem de son derece eğlenceli vakit geçirdiğini sevinerek gözlemledik. Özellikle Ege'nin bir kardeşinin dünyaya geldiği bu hassas dönemi sizlerin sayesinde gayet güzel bir şekilde geçirdik. Geçen sene olduğu gibi bu sene de sizlere çok teşekkür ediyoruz. Gelecek sene görüşmek dileğiyle..

 • BAŞAR ORDUKAYA

  Değerlendirme raporunuz için çok teşekkürler.Sarp sevdiği ve sevmediği şeyleri çok net ayırabilen bir arkadaş , Greenwood Yaz Okulunu gerçekten çok sevmiş, bir gün bile gitmek istemiyorum demedi. Bu kıstas bile benim açımdan okulunuzun gayet başarılı olduğunun kanıtı. Seneye görüşmek üzere.

 • SİNEM EDİL

  Selin'i sadece 1 dönem göndermeyi planladığım halde, o kadar eğlendi ve memnun kaldi ki, 3 dönem devam etti. Tüm öğretmenlerinizin ilgisi ve enerjisi, hazırladığınız aktivite programının zenginliği, iletişim ve bilgilendirme konusundaki hassasiyetiniz Selin de ve biz de çok pozitif bir izlenim bıraktı. Hepinize tek tek tesekkürler! Seneye tekrar görüşmek üzere...

 • GÜLGÜN GÜVEN

  Sevgili Nergis Hanım,Değerli değerlendirmeleriniz için cok teşekkür ederiz.Biz de Yiğit’in in hergün yine mi Greenwood’a gideceğim vs yakınmalarına karşı sabah evden çıkarken çok rahat oldugunu ve ayrılma seramonisi klasik yerleşik bir hal aldığı için orda ayrılırken zorlanırmış gibi gözükse de mutlu olduğunu anlamıştık;tabii bunda sizin ve çok anlayışlı grup liderlerinin payı çok büyük..Tekrar çok teşekkür ederiz.Ayrıca Yiğit'in katılımının mümkün olduğunu düşündüğünüz yada aile dağ kampı gibi bir etkinlik düzenleyecek olursanız lütfen bize haber verirseniz katılmaktan mutluluk duyarız. Greenwood’ta yaptığı aktivite vsler 1 ay boyunca Yiğit’in boyunun normalden çabuk uzamasına ve kaslarının çok kuvvetlenmesine neden oldu artık koşarken vs çok çabuk yorulmuyor:))

 • AYŞEGÜL TOPALOĞLU

  Gökhan Bey, Nergis Hanım Merhaba. Öncelikle Greenwood Camp ekibine ve sizlere ilginiz ve sevginiz için Firyaz adına ve kendi adıma teşekkür ediyorum.2 haftalık süreç içerisinde Firyaz sizinle olmaktan ve Greenwood ortamından büyük keyif aldı. Her şeyden önce profosyonel ekibiniz sayesinde gözüm arkada kalmadan içim son derece rahat bir şekilde kızımı okulunuza gönderdim. Önümüzdeki sene tekrar görüşmek dileği ile.Tekrar teşekkür ediyorum..

 • GÜN OSBORN

  Gökhan ve Greenwood ekibini neredeyse altı yıldır tanıyorum. Çok farklı karakterlere sahip olmalarına rağmen iki oğlum da doğa aktivitelerine her yaz koşarak gittiler. Çocuklar eğlenceli ve sağlıklı aktiviteler yaparken bir yandan da hayatlarında her zaman önemli olacak değer ve prensipleri kullanmayı öğreniyorlar. Başarılarının devamını dilerim. Sevgiler…

 • SİBEL BAHAR

  Oğlum Eren, geçen sene yaz kampına katıldı. İlk defa evden uzak kalacağı için çok heyecanlıydı. Fakat Gökhan Bey’e güveni bizi inanılmaz rahatlattı. Eve döndüğünde kendine güveni ve davranış farklılıkları inanılmazdı. Bir haftada arkadaşları ile ailesi olmadan doğa ile iç içe yaşayıp kamp yapmak ona iyi geldi. Sevgiler.

 • HAKAN ERENOĞLU

  Sekiz yaşında iken yolladığım kızımın sadece bir haftalık bir izcilik kampından kendisine çok şey katabileceğini açıkçası ummuyordum. Takımdaşlık, girişkenlik, kendine yetme, doğayı sevme ve daha iyi tanıma aklıma ilk gelenler. Sizlere, kızıma böyle bir katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Bu seneki kampı hem o hem de biz heyecanla bekliyoruz. Teşekkürler.

 • AYTEN ÖZER

  Çocuklarım Betül ve Berkin 2007 yaz kampından çok memnun kaldılar. Üst üste devam ettikleri iki dönem nedeniyle evden on beş gün uzak kalmak onları hiç zorlamadı. Bu, evden aile bireylerinden biri olmadan ilk uzun ayrılışları idi. Bütün çocukların ne kadar keyif aldıklarına, ziyaretimiz nedeni ile son iki günlerinde biz de eşimle birlikte tanık olduk. Çocuklarım halen kampınızdan bahsetmekte ve bu sene neler yapacakları hakkında kendi aralarında konuşmaktalar. 2008 yılında da onları kampınıza yollayacağım. İlave olarak yeğenim de onlarla birlikte kampınıza katılacak. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiler.

 • HANDE ÇERÇİ

  Arkadaşlıklar kurup eğlenmesi, çözüm üretmeyi öğrenmesi ve kendi kendini idare etmesi bir yaz kampından beklediklerimdi. Greenwood ailesi beklentilerime çok olumlu bir yönde cevap verdi kendilerine çok teşekkür ederim.

 • NEŞE YILDIRIM

  Sevgili Gökhan Bey, Oğlum Emre Can Yıldırım kampınızın 1. Dönemine katıldı. Daha dönmeden 2. Döneme de katılmak istemesi, geldiği zaman yüzündeki ifade bana onun ne kadar keyif aldığını anlatmaya yetti. Sizlerin ve diğer eğitmenlerin (onlara da teşekkürlerimi iletin lütfen) yaklaşımları için çok teşekkür ederim. Başka bir etkinlikte tekrar bir arada olmak ümidi ile. Sevgilerimle.

 • RAKEL NAHMİYAS

  Merhaba,Karla kamptan çok mutlu, çok sağlıklı ve eğlenmiş döndü. Bütün yardımcı arkadaşlara ve özellikle size çok teşekkür ederim. Sevgiler.

 • LEYLA MOROVA

  Defne, inanılmaz heyecanlı ve mutlu döndü. Size ve bütün ekibinize teşekkür ediyoruz. Tekrar bir araya gelebilme dileğiyle. Sevgiler.

 • YAEL KOHEN

  Bu yaz Eyal için çok güzel bir tecrübe oldu. Her şey den mutlu olarak programı tamamladı. Zamanı uygun olsaydı diğer programlara da göndermek isterdik.Yaptıklarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere...

 • ZEYNEP MENDİ

  Greenwood yaz programı titizlikle çerçevelendirilmiş bir program; çocuklar bir yandan eğleniyor bir yandan da yazlarını verimli bir şekilde değerlendirebiliyorlar... Özellikle ekipteki öğretmenler ve ekip liderleri çocuklar arasındaki gündelik problemleri çözmede,çocukları motive etmede çok becerikliydiler. Çoğu zaman okul öğretmenleri bile bu konuda zorluk yasayabiliyorlar. Greenwood'un programı sayesinde Emre hem farklı sporları deneme hem de yeni arkadaşlar edinme fırsatını buldu. Programın ayrıca bir çocuğun kendini ifade edebilmesi, sorumluluk alabilmesi gibi okul ve sosyal hayatında da önemli olan unsurları kazandırdığını düşünüyorum. Ayrıca kamp tarafından çocuklar için hazırlanan raporlar son derece bilgilendirici ve profesyoneldi. Bizlere çocuklarımızı farklı açılardan tanımamızı ve onların yeteneklerini ve kişiliklerini keşfetmemizi sağladı. En önemlisi çocuklar kuralları bastan oturtulmuş bir ortamda çeşitli sporlarla tanışma fırsatını edindiler... Emre yüzmeye bayılıyor ve Greenwood'a gelirken çantasına sırtına aldığı gibi gerisine bakmadan kampa koşuyor. Sayenizde Emre çok güzel bir yaz geçiriyor.. Teşekkürler... Not; velileri kamp alanına almamanız çok doğru bir karar lütfen bu kuralınızı değiştirmeyin. Pek çok okulun başaramadığını siz başardınız ! Ayrıca tebrikler!

 • YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN

  6 yaşındaki kızımız katıldığı bu yaz programında çok mutlu günler geçirdi. Hangi spor dalını sevdiğini ve yeteneklerini fark etme konusunda bize yol gösterdiği için Greenwood Ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sömestrde ve gelecek yaz yapacağınız programlarda da hem kızımızın tek katılacağı hem de ailece beraber olabileceğimiz yurtiçi-yurtdışı aktivitelerinizi sabırsızlıkla bekliyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

 • ŞİRİN KONT

  Öncelikle size ve ekibinize çok teşekkür etmek istiyoruz. Her sabah yaz kampına keyifli ve çok severek gittiler. Ekibinizin yakın ilgisini de sık sık vurguladılar. Tekrar tekrar teşekkürler.

 • HANDE ERTAN

  Biz oğlumuz Yunus Emre’yi Greenwood yaz programına göndermiş olduğumuz için son derece memnunuz. Özellikle dönem sonunda paylaşılan raporun çok doğru gözlemlerle yazılmış olması bizim için çok faydalı oldu. Gökhan Bey’le yüz yüze tanışma şansımız oldu; kendisinin işini bu kadar önemseyen, sahiplenen ve içten biri olması, önümüzdeki yıllarda da tercihimizi etkileyecektir.Yunus ilk defa bir sürü farklı etkinliğin yapıldığı bir yaz okulu ortamına girdi. Kendisine en çok neden keyif aldığını sorduğumda hiç tereddütsüz at binmek dedi. Basketbol ve yüzmeyi de çok sevmiş…Emeği geçen herkese teşekkürler… Sevgiler…

 • ESRA BADUR

  Çok fazla yorum yapamayacağım ancak oğlum Cem Badur çok sevdi bu okulu. 2 dönem gitti. 3. dönemde gitmek istiyor ama maalesef tatile gideceğiz. Siz gidin ben anneanneyle, ablamla (yardımcı –bakıcı) kalıp okula devam edeyim diyor::))Ölçme ve değerlendirme çalışmanız biz veliler için çocuğumuz ile ilgili çok değerli ve faydalı bir bilgi kaynağı oldu.Çok teşekkürler....

 • FİSUN KAPLAN

  Öncelikle teşekkür ediyorum zira çocuklar çok mutlu yaz programınıza severek devam ediyorlar. Son dönem gelmek için de çok ısrar ettiler. Orada çocukları bu kadar mutlu eden ne yaptığınızı merak ettim. O kadar ısrar ediyorlar ki tekrar gitmek için. Hiç bu kadar istekli olacakları aklıma gelmemişti.

 • ROSİTA KASTRO

  Yaz programınızda genel olarak olumlu bir izlenim edindim. Çocukların keyifli olduklarını ve devam etmeye istekli olduklarını görmek hoşuma gitti. Grup liderleri sevecen ve ilgiliydiler. Bu da hem bana hem de çocuklara güven verdi. Veli olarak gidiş-gelişlerimde sorumluların bana yönelik ilgisi ve tutumu olumluydu. Şikayetlerin derhal dikkate alınarak gerekenlerin yapılması olumu bir nokta. Çocuklarım grupta kabul edildiklerini hissettiler, yeni arkadaşlıklar kurdular ve olumsuz bir durum iletmediler. Çalışmalar sonunda gönderilen değerlendirme raporları, eğitimcilerin çocukları dikkatle gözlemlemiş olduklarını gösteriyor. Yakın ilgileri ve iyi niyetli emekleri için Greenwood Ekibine teşekkür ederim.

 • FUNDA GÜLKÖK

  Oğlum Aksel yaz programına 1 hafta katıldı. Faranjit olduğu için devam edemedik. Ancak 39 derece ateşle benimle evde tenis oynamaya çalışınca okulu ne kadar çok sevdiğini anladım. Eğer kendini iyi hissederse son döneme tam olarak katılmasını istiyorum.

 • TÜLİN OKTAY

  Kaan yaz programına 2 dönem devam etti. Tatil programımızdan dolayı ara vermek durumunda kaldığımızda siz gidin beni evde bırakın ben okula devam edeceğim dedi. Çok teşekkürler…

 • PINAR DEMİRCAN

  Selinin çok mutlu olduğu yaz programı için öncelikle çok teşekkür ederim çalışanların sıcaklığı ve ilgisi takdire şayandı. Kızım sayenizde bir çok yeni sporu denemiş oldu Bundan da çok memnunduk Greenwood ekibine emeklerinden ve sıcaklıklarından dolayı çok teşekkür ederim Sevgilerimle

 • ZELDA & VEDAT ESKINAZİ

  Ben 30.03.2006 doğumlu Emir ESKINAZInin annesiyim. Bu yaz programının bizim açımızdan büyük bir şans olduğunu düşünüyorum, oğlum 2 haftalık bölümüne katılmasına rağmen, hem fiziksel hem de ruhen güveninin artmış olduğunu net bir şekilde gözlemledik. Yuva çocuğu olduğu halde, kendisine güveni gözle görülür derecede arttı. Spor ve yüzme dallarına olan tereddüdü ve korkusunun yerine tamamen eğlence ve keyif içinde anlattığı bir faaliyet haline geldi, Bunun için sizlere teşekkür ediyorum Teşekkürler &Saygılar

 • SAVAŞ YAŞAR

  Kızımız Buse Yasar 3. ve 4.dönem yaz programına katılmıştır. Kendisi genel ortam, alaka, ilgi ve yaklaşımlardan son derece memnun kalmıştır. Her gün son derece istekli, mutlu bir şekilde gitmiş ve eve aynı şekilde dönmüştür. Yaptığı aktivitelerde de (yüzme gibi) belirli ilerlemeler kaydetmiştir Sizlerden gelen feedback(dönem sonu raporu) gayet anlaşılır ve destekleyici olmuştur. Genel anlamda bu sureci ve organizasyonu başarılı bulduğumu bildirmek isterim. Teşekkürler.

 • İMER ARTAN

  Çocuklar genel olarak mutlu ve iyi vakit geçirmiş dönüyorlar. Greenwood ekibe teşekkürler.

 • GÜN BAŞACAR

  Oğlum ilk defa olarak bir yaz programına her sabah kosa koşa mutlu gitti, İstanbul da olamayacağından devam edemedi, yoksa kendisi devam etmek istedi. Hergün eve gelişte heyecanlı bir şekilde neler yaptıklarını anlattı. Ben genel olarak çok memnun kaldım, çünkü oğlum çok memnundu, ilginiz için çok teşekkür ederim. Gelecek yıllarda görüşmek dileğiyle.

 • SERDAR TÜFEKCİ

  Genel olarak programın konseptini çok beğendik. Değişik spor dallarını çocuklara tanıtma ve sevdirme açısından çok faydalı. Özellikle Sanay gibi doğal olarak atletik olmayan, veya bir veya iki spor dalı haricinde (örneğin Sanay için yüzme) diğer spor dallarına ilgisi olmayan çocuklar için çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Mesela şimdi çocuk parkına gittiğimizde Sanay çoğu kez tırmanma oyunları oynuyor, eskiden hiç tırmanmazdı.Daha önce ilgi göstermediği bir çok spor dalına şimdi ilgisi ve isteği var. Ayrıca okul harici başka çocuklarla da kaynaşma şansı ek bir artı.

 • MERİÇ BICAKÇIOĞLU

  Dila'nın geri bildiriminde ve gözlemlerimizden yaz programının gayet keyifli olduğunu görebiliyoruz. Memnun olduğumuzu söyleyebilirim. Önümüzdeki yıl uygun olursak tekrar katılmayı düşünürüz.

 • TUBA AKKOR

  Yaz programı Mina için çok faydalı ve verimli geçti. Herhangi bir problem yaşamadan geçirdi. Süre biraz kısa geldi ama birçok değişik faaliyet olması güzeldi. Belki saat olarak biraz daha uzun olabilir. Her şey için teşekkürler.

 • GİLA BENARDETE

  İris çok mutlu gitti çok mutlu geldi. Herhangi bir şikayeti olmadı. Öğlen yemeklerini bazen yemediğini söyledi ama bu benim için problem değil. Yazımıza renk kattınız. Teşekkür ederiz. Sevgiler

 • ÖZLEM KÜÇÜK

  Greenwood yaz programından son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. 2 donem boyunca 5,5 yasındaki kızım Ece her sabah çok mutlu bir şekilde programa katıldı. Ki benim çocuğum yeni ortamlara çok da çabuk dahil olmazdı şimdiye kadar. Ama sizin okulunuzda hiç sıkıntı yasamadı. Buradan anladığım öğretmenlerin çok donanımlı olduğu. Kızım Aktivitelerden çok zevk aldı. Seneye de kesinlikle katılmayı arzu ediyoruz. Gözlemleriniz ve zayıf yönleri geliştirmekteki katkınız için çok teşekkürler. Bizim için çok değerli. Sevgiler, Her şey için teşekkürler,

 • SEDA ÇELİKKANAT

  Öncelikle bu işte emeği olan herkesi tebrik etmek istiyorum. Ben Kayra’yı sadece 15 gün göndermeyi planlamıştım, şu anda 3. Dönemini geliyor. İlk dönem başlamış olsaydık, herhalde tamamına gelecekti. Üstelik Kayra henüz 4,5 yaşında olduğu için başta bazı endişelerim vardı, uyum sağlayabilir mi, program ağır gelebilir mi gibi. Ama ilk günden beri çok severek geliyor, hatta sabahları erkenden kalkıp hazırlanıyor. Başta branş sayısının fazla olması da beni düşündürmüştü ama çocuklara hiç denemedikleri alternatifler sunmak (doğa sporları, okçuluk gibi) onların farklı ilgi alanlarını ve yeteneklerini de keşfetmenizi sağlıyormuş. Ayrıca her gün farklı bir program olması o yaş çocuklarında merak uyandırılıyor ve motivasyonlarını yükseltiyor. Diğer bir tespitim de çocuklar takım liderlerini çok seviyorlar. Çocuklara yaklaşımları ve güçlü iletişim becerileri sebebiyle bu arkadaşları da kutluyorum. Kış dönemindeki aktivitelerinizden de haberdar olmak isteriz. Sanırım önümüzdeki sene yaz okuluna full time geleceğiz Sevgiler, selamlar

 • AŞİNA A.KEFLİ

  Greenwood’un yaz programı süresince verdiği eğitimlerden ve personelin sıcak ilgisinden çok memnun kaldık. Etkinliğinizin gelecek sene de devamını dilerim. Teşekkürlerimle

 • ESRA BALKIR

  Bu sezon düzenlemiş olduğunuz yaz programı gerçekten çok organize ve güzeldi.Kızlarımızın ikisi de çok eğlendiler.

 • FİLİZ AKÇİN

  Kızım Zeynep Akçin yaz programına ilk başta 2 hafta olarak başladı. Sonra çok memnun kaldığımız için bir 2 hafta daha gitti. Toplam 4 hafta gitmiş oldu. Başlangıçta gitmek istemiyordu. Fakat birinci haftanın sonunda yaz okulunda ki faaliyetleri ve öğretmenlerini çok sevdi. Severek gitmeye başladı. Çevresinde ki herkese orada yaptıklarını büyük bir heyecan ve başarmanın gururuyla anlattı. İlk günlere nazaran tırmanmadaki başarısını arttırdı. Tırmanmada kendine daha çok güvenmeye başladı. Ben Zeynep'i böyle detaylı bir yaz programına göndermemde ki sebep tüm spor aktivitelerini yapması, denemesi, hangisinden daha çok keyif alacaksa ve hangisinde daha çok başarılı olacaksa o spor aktivitesine sürekli devam etmesiydi. Zamanla hepsinden keyif aldı. En çok at biniciliğini sevdi. Kızımın böyle profesyonel bir ekiple çalışması bende müthiş bir güven uyandırdı. Kızım yemeklerden ve lezzetlerinde de çok memnun kadı. Öğretmenleri de çok sevmiş. Yaz okulundan her gün geldiğinde müthiş mutlu ve başarıyı tatmış bir çocukla karşılaştım. Tüm bunlardan dolayı ekibinizi içtenliğimle kutluyorum. Çevremdeki tüm çocuklu arkadaşlarıma isteyerek ve mutlulukla sizi tavsiye ettim. Önümüzde ki yazda Zeynep'i yine 4 haftalığına size yaz okuluna göndermeye karar verdim. Her şey için çok teşekkürler.

 • BERRİN GENCAL

  Biz yaz programından genel olarak çok memnun kaldık. Çok sayıda aktivitenin olması çocukların verimli zaman geçirmesini sağlıyor, bizim tercih nedenimiz de buydu. Okul suresince herhangi bir sorun yaşamadık, ilgiliniz için tekrar teşekkürler.

 • DANIELA SARAN

  Derin gerçekten çok severek geldi yaz programına benim için önemli olan onun mutlu olmasıydı. Bu anlamda programın amacına ulaştığını düşünüyorum.

 • ŞENEL YILMAZ ALPAN

  Sevgili Gökhan Bey, Oğlum Berkan Alpan (5 yaşında - 2005 doğumlu) şu anda 3 dönemdir (yazlığa gittiğimiz için ara verdik !) programa devam etmektedir. Kendisinin devam etme isteği-kararı bizim için çok önemlidir. Bizim programı isteme nedenimiz belli kurallar (olmalı !) olmasına rağmen çocuklara özgüvenlerini - yaratıcılıklarını da ortaya çıkartarak hissettirilmeden spora sempati duymalarının sağlanmasıdır. Seneye İNŞALLAH yine görüşmek üzere... Berkan ALPAN 2 yıldır İstanbul'da olduğumuz sürece (tatilimize denk gelen birer dönemler hariç !) organizasyonunuzun tüm dönemlerine SEVEREK katılıyor...Ayrıca Kurucu olarak da çocukları bu kadar yakından yi tanıyıp doğru analiz edilerek rapor verilmesi ve gerekirse aile ile de işbirliğine girilerek yapıcı yaklaşımla çözüme gidilmesi bizim için son derece önemlidir. Bu arada Berkan geçen kış (üstsolunum yolu rahatsızlıkları sık yaşadığı için göndermek istememiştik!) neden kampa gelmediğini tekrar sorgulayıp bu kış mutlaka Greenwood'a devam etmek istediğni ve bunun için de ısrarla şimdiden kayıt yaptırmalıyızın düşüncelerini yaşıyor : - ) Bu vesile ile son dönem olan 4. dönem'e yaklaşırken başta Sn. Gökhan Yılmaz'a, Koordinatör Sn. . Nergis Yıldız'a, tüm ekibe destekleri için çok teşekkür ediyoruz..

 • LARA COLEY

  Biz tatil programımızdan dolayı Emilio çok devam etmek istediği halde yaz programına 1 dönem katılabildik. Ancak Greenwood’un kış programlarını da haberdar olup katılmak isteriz.

 • BİLGÜN GÜRKAN

  Greenwood ekibiyle bu yaz programı sayesinde tanıştık. İki çocuğum da severek okula devam ettiler. Ekibin verdiği eğitimden memnun kalmamız sonucunda oğlum Can’ı sörf kampına göndermeyi de düşündüm. Ancak tatil programımızı ayarlayamadığımız için olmadı. Seneye inşallah tekrar birlikte oluruz.

 • SELVİN BALİ

  Oğlum Kerim bir dönem gidecekken ikinci dönemini de bitirdi. Tatile gidiyor olmasaydık devam etmeyi çok istemişti. Son gününde hem o hem de ben bitiyor olduğu için üzüldük. Tüm ekibe teşekkürler…

 • AYHAN SEÇKİN

  Bizim Greenwood’un yaz programını tercih etmemizin sebebi program çeşitliliği, Program çeşitliliğinin çocuklara her şeyden biraz tadarak neden hoşlandığını/hoşlanacağını seçme yönünde şans vereceğini düşünüyorum. Sarp’a sorduğumda yaptığı sıralama; golf, basketbol, okçuluk, tırmanma idi. Çok teşekkürler, Görüşmek üzere,

 • ASUMAN AYYILDIZ

  Tanıdık arkadaşları olmamasından endişe duyarak tereddüt ederek gönderdiğim oğlum Yunus Emre’nin bir dönem daha devam etmek istemesi okul süresince yeni arkadaşlıklar edinip eğlenceli vakit geçirdiğini anlamama yetti. Bunun dışında henüz denemediği sporları deneyebilmesi açısından da faydalı oldu. Teşekkürler

 • BAHAR SÜRAL

  Merhaba, Geri bildirimler için çok teşekkür ederim. Can Süral çok keyifli bir kamp dönemi geçirdi. Desteğiniz için teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • SERTAN ÜÇER

  Çok teşekkürler, herşey için, çok güzel bir kamp ortamıydı. Tekrar teşekkürler

 • İPEK ARCAN

  İlk gün sadece deneme olarak katılmıştık. Hatta yarım gün mü kalsın tam gün mü ondan bile emin değildim. Ancak oğlum Yiğit çok memnun kaldı programdan. Onun mutlu olması biz ebeveynleri de mutlu ediyor tabiî ki. Tüm ekibe teşekkürler…

 • SİMRU TUĞRUL

  Sadece bir dönem katılmayı düşünürken çocuklarım üç döneme de katıldılar. Eğlenceli vakit geçirmelerinin dışında yeni spor dallarını deneme fırsatını elde ettiler. Başlamadan önce kafamda oluşan tereddütlerin hepsi birkaç gün içinde yok oldu. Yaz programının tüm katılımcılara faydalı olduğunu düşünüyorum. Devamının olması dileğiyle… Teşekkürler

 • FİRDEVS OKTAY

  Bir dönemin sonunda oğlum Emre devam etmeyi çok istediği için gönderdik. Okul süresince herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Teşekkürler…

 • NESLİHAN ALANKUŞ ERKAZANCI

  Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederiz. Defne de yaz okulundan çok keyif aldı, seneye tekrar görüşmek üzere.