KURUMLAR REFERANS

Bizleri tercih ederek referanslarını paylaşan kurumlara teşekkür ederiz.

NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ

Yeni bir okula, liseye başlamak heyecanlı ve önemli bir andır. Tanımak, tanışmak, kaynaşmak ise akla gelen ilk kelimeler. Notre Dame de Fransız Lisesi olarak, okulumuza yeni başlayan hazırlık sınıfı öğrencilerinin kaynaştırma çalışmaları çerçevesinde bu yıl Greenwood ekibi ile çalıştık. Öğrencilerimiz, oldukça iyi hazırlanmış takım oyunlarını, deneyimli ve profesyonel bir ekip eşliğinde oynadılar. Gökhan Bey ve ekibinin, isabetli gözlemleri ve pedagojik yaklaşımı bizleri etkiledi. Öğrenciler, birbirlerini tanırken, eşlik eden biz öğretmenlerin de okul ortamı dışında öğrencileri gözlemleme fırsatımız oldu.Başta Gökhan Bey'e ve emeği geçen Greenwood takımına teşekkür ederiz. SUZAN SEVGİ "NDS Türk Müdür Baş Yardımcı

"AYLİN GÜRCAN "NDS Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü"

İSTEK BELDE OKULLARI

Öğrencilerime unutamayacakları bir deneyim yaşattınız bu gün. Profesyonelliğiniz onlara inanılmaz bir güven, enerjiniz de inanılmaz bir cesaret vermiş. Harikasınız Greenwood ekibi.Teşekkür ediyorum.

Nilay HANLIOĞLU İstek Belde Okulları (Anaokulu, İlkokulu ve Lise Hazırlık Müdürü)

ENKA OKULLARI

Greenwood ekibi ile yedi senedir birlikte çalışıyoruz. Organizasyonlarında oldukça profesyonel olduklarını düşünüyorum. Gerek velilerle gerekse öğrencilerle iletişimlerini başarılı buluyorum. Çocuklar için hazırladıkları tüm aktiviteler ilgi çekici ve öğrencilere özgüven kazandırıcı.

NURCAN İNAN "Özel Enka İlk Öğretim Okulu ve Lisesi Sınıf Öğretmeni"

ENKA OKULLARI

11 Mayıs 2012'de 8. sınıf öğrencilerimizle yapmış olduğumuz disiplinler arası işbirliğine dayalı doğa eğitimi etkinliklerinin başarı ile gerçekleşmesini sağlayan Greenwood ailesine teşekkür ederiz.

MESUT SÜZER "Özel Enka İlk Öğretim Okulu ve Lisesi Sos. Bil. Böl. Başk."

HİSAR OKULLARI

Greenwood 2006/2007 Eğitim ve Öğretim yılından bu yana Hev Okulları Outdoor kulübü etkinliğimizin hizmetini bizlere vermektedir.Ekip çalışmalarında ve organizasyon konularındaki başarıları sayesinde tüm kulüp öğrencilerimizin bir bütün halinde çalışmasını sağlamıştır.Sunduğu aktivitelerin zenginliği sayesinde öğrencilerimizin bir eğitim yılı boyunca keyifli kulüp saatleri geçirmelerini sağlamıştır.Etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan ilişkileri sayesinde öğrenci memnuniyetini sağlamış, ayrıca kulüp saatleri sırasında ve sonrasında sergilediği takipçilik sayesinde velilerimizin saygısını kazanmıştır.

GAMZE VARDAR "Hisar Okulları Kulüp ve Etkinlikler Koordinatörü"

KEMER GOF & COUNTRY CLUB

Şimdilerde biz yetişkinlerin kişisel gelişim, liderlik, iletişim adına aldığı eğitimleri, çocuklarımıza doğal ortamda özgüvenlerini ortaya çıkartarak sağlıyor. "Greenwood" ve geleceğin liderleri dengeli, sosyal, kendini ifade edebilen bireyler olarak şimdiden biz ebeveynlere yol gösteriyor zaman zaman. Çocuklarımız gerçek anlamda doğada yaşayarak eğleniyor, paylaşıyor ve öğreniyor; çocukluğunu yaşıyor ve hatta bizleri de eğitiyor. Kulübümüzün misyonu Katıl, Keşfet, Fark yarat ile tam bütünleşen, ve bizleri farklılaştıran başta lideri Gökhan Bey ve değerli eğitmen ekibine sonsuz teşekkürler ve katlanan başarılar dilerim.

ŞULE EROL "KG&CC Operasyon Müdürü"

AÇI OKULLARI

Merhaba Her bireyin ihtiyacı olan yön bulma ve doğada yaşam becerilerini kazandırmaya çalıştığımız bu etkinliklerle, öğrencilerimizin şehir hayatından uzaklaşarak tabiatı yaşadıklarını ve bu becerileri eğlenceli bir ortamda kazandıklarını görüyoruz. Sosyal iletişim becerileri için de oldukça faydalı olan bu etkinliklerle Açı Okulu öğrencileri öz bakım ve özgüvenlerini geliştirip donanımlı bireyler olma yolunda ilerliyorlar. Greenwood Doğa Sporları hem ortamı hem de sunduğu iyi planlanmış etkinliklerle kazandırdıkları açısından çocuklarımıza çok faydalı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

SALİHA ASLAN "Açı Bahçeköy İlköğretim Müdürü"

YÜZYIL IŞIL OKULLARI

Yüzyıl Işıl İlköğretim Okulu’nun eğitim yaşamında bulunduğu 19 yıl boyunca, Doğa Sporları eğitimi öğrencinin bütünsel eğitiminde her zaman en önem verdiğimiz etkinliklerden biri olmuştur. Geçtiğimiz üç eğitim ve öğretim yılı boyunca da, Sn. Gökhan Yılmaz, kurucusu olduğu Greenwood ve ekibi, eğitim programımız içinde seçmeli etkinlikler kapsamında Doğa Sporları etkinliğinin sorumluluğunu almışlardır.Doğa içinde gerçekleşen bu etkinliğin, öncelikle güvenlik önlemleri ve bilinçli uygulamaları ne kadar zorunlu kıldığı tartışılmazdır. Greenwood, bu konudaki deneyimi, bilgisi ve titiz çalışması ile her zaman güvendiğimiz, hiçbir olumsuz yaşantıyı deney imlemediğimiz bir eğitim partnerimiz olmuştur.Doğa Sporları etkinliği içinde yer alan etkinlikler, öğrencilerin fiziksel, sosyal, duygusal gelişimlerini gözle görülür bir biçimde desteklemiştir.Etkinlik öğretmenleri öğrencilerin tüm gelişimi ile yakından ilgilenmiş ve bizleri bilgilendirmişlerdir. Greenwood ile Doğa Kampları ile ilgili çalışmalar yapılmış, organizasyonel anlamda da kendilerinden aynı performans alınmıştır. İyi niyetli ve dürüst yaklaşımları ayrıca bu tür organizasyonlar sürecinde değer verdiğimiz özellikleri olmuştur.

BANU KANIBELLİ "Yüzyıl Işıl Okulları Sosyal Gelişim Birim Yöneticisi"