Greenwood Camp

Ekip olarak kendimizi, bireylerin yetiştirilmesinde "pusula" ve "rehber" olarak görüyoruz.

G reenwood ailesi olarak gelecek neslin birçok değeri öğrenirken, sağlıklı, kendi ayakları üzerinde durabilen ve birçok donanıma sahip, kişisel gelişimlerini tamamlamış bireyler olarak yetişmesi gerçeğiyle de yakından ilgileniyoruz. Onun içindir ki kadromuzda pedagoji eğitimi almış, örnek olduğuna inandığımız, alanlarında çeşitli başarılara imza atmış başarılı kişiliklerle kalite çıtamızı yüksek tutuyor, etik spor anlayışının eğitimimizin kalitesini artırdığına inanıyoruz.

Ekip olarak kendimizi, bireylerin yetiştirilmesinde "pusula" ve "rehber" olarak görüyoruz.

  • Gösterdiğimiz Saygı 100%

  • Gösterdiğimiz Sevgi 100%

  • Duyduğumuz Sadakat 100%

  • Duyduğumuz Heyecan 100%

GÖKHAN YILMAZ

Kurucu Direktörü

(Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) Sporun her alanıyla ilgili yan eğitimler almış, formasyon eğitimlerini tamamlamıştır. Devamı...

NERGİS YILDIZ

Operasyon Direktörü

(Boğaziçi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Çift Lisans Diploması - Onur Derecesi)
Devamı...

HATİCE KILIÇ

Operasyon Direktörü Yrd.

(Boğaziçi Üniversitesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Onur Derecesi) Lisans eğitimi sırasında aldığı bir yıllık “Yaratıcı Drama” eğitimiyle çocukları...
Devamı...

SEVİL ÜNAL

Program Direktörü Yrd.

(Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü- Yüksek Onur Derecesi) Çağdaş Drama derneğinden Yaratıcı Drama eğitimi almıştır.
Devamı...