LİDERLER KULÜBÜ

Liderlik becerikleri ve özellikleri nelerdir, iyi bir lider nasıl olur sorularına cevaplar bulurken yürünen bu yolda ışık olduğumuz ve rehberlik ettiğimiz liderlerimiz var olan yeteneklerini ortaya çıkartıyor, geliştiriyorlar.Lider, nasıl lider olur? Onu lider kılan özellikler nelerdir? Lider doğulur mu? Yoksa sonradan da olunabilir mi? Sadece erkekler mi lider olabilir? gibi bir çok soru türetilebilir liderlik için.

Bilinen bir gerçek şudur ki, erken yaşlarda edinilen yetenekler sonraki yaşantılarda bireylerin hayatlarına yön verir. Bu bağlamda yetişkinlik dönemine girmeden önce bireylerin liderlik yönlerini geliştirmek ve yeteneklerini bir adım ileriye götürmek sonraki yaşlarda bireylere eğitim ve iş hayatında kazanım olarak geri dönecektir.

Liderlik yönleri güçlü olan bireylerin gerek sosyal – duygusal gelişimleri gerekse akademik yönleri diğer bireylere göre daha gelişmiş olduğu gerçeği akademik araştırmalarla da kanıtlanmıştır.

Biz “Liderler Kulübü” programına katılan bireylerin liderlik yönlerini ve sosyal ilişkilerini uzman rehberlik ekibimiz ile bilimsel verilere dayanarak kullandığımız yöntemler ile destekliyoruz. "Liderler Kulübümüzde" düzenlenen özel Liderlik Programlarıyla liderlerimiz kendilerinde var olan yeteneklerini ortaya çıkarıyor, eğitiyor ve geliştiriyor, bizler ise sadece yürünen bu yolda onlara ışık tutuyor, rehberlik ediyoruz.
Bu doğrultuda da liderliğin ulaşılabilir ve öğrenilebilir olduğuna kendi deneyimlerimizden ve bilimsel dayanaklardan yola çıkarak inanmaktayız.

Muvaffakatnameyi okudum, onaylıyorum *