VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Her çocuğa kendi potansiyeline ulaşması, doğanın bir parçası olması, öğrenmesi ve gelişmesi için bire bire deneyimleyeceği imkan ve fırsatlar vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Akademik ve gerçek yaşama hazır, bilgili, donanımlı, yetenekli, doğa ve spor ile bağları kuvvetli bireyler yetiştirmek ve gelecek on yıl içerisinde yetiştirdiği gençler, eğitim verdiği insanlar, düzenlediği programlar ve yaptığı organizasyonlarla kar amacı güden bir firmadan çok aile üyelerine eğitim alanında destek olan saygın, güvenilir ve farklı bir kurum olarak Türkiye’de ve Dünya’da tanınmak amacını ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ

Greenwood olarak yaptığımız işin temeline insanı koyuyoruz. Faaliyette bulunduğumuz her alanda yaşam evresinin farklı bir durağında olan insanlarla beraberiz. Biliyoruz ki kamplarımızda yetiştirdiğimiz çocuklar, yarın başkalarının yetişmesi için model olacaklar. Misyonumuz çocuklara doğa, spor ve etkinliklerle yaparak yaşayarak deneyim kazanacakları fırsatları sunmaktır. Her çocuğa kendi potansiyeline ulaşması, doğanın bir parçası olması, öğrenmesi ve gelişmesi için bire bire deneyimleyeceği imkan ve fırsatlar vermektir.